Shop.Builder Tápanyag Adatbázis

Tápanyag Adatbázis

  Kapcsolat  Szállítás és Fizetés  ÁSZF

Shop.Builder Tápanyag Adatbázis

Étrendkiegészítők
Összetevõk (100 grammra)FehérjeSzénhZsírEnergia
 4 Dimension Nutrition Hardcore Mass Phase24.5872.922.50416.67
 ABB Pure Pro6.150.310.0827.69
 ABB Pure Pro Shake10.771.850.3152.31
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerActivlab Best Mass Xtreme40.6035.806.20361.40
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerActivlab Massive Gainer15.7970.003.16371.58
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerActivlab Musli Gainer15.7072.001.84367.20
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerActivlab Whey Gainbody Dibencozide Positive20.0072.001.70383.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerActivlab Whey Protein 80 Plus Authentic80.004.332.50359.83
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerActivlab Whey Protein Concentrate Xtreme75.005.337.00369.33
 All Stars Alpha Amino PM79.308.6212.07506.86
 All Stars Aminovit55.3235.289.00444.00
 All Stars MinVit Star0.6777.330.67341.33
 All Stars Ultimate Mass Gainer - Vanilla20.2068.401.00364.00
 All Stars VoluTech - Fruit Punch22.8857.382.13352.50
 AllMax All Whey79.2515.854.75412.10
 American Muscle Mass Gainer13.0080.001.00380.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerAmerican Muscle Mass Power25.0065.001.00370.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerAmerican Muscle Protein Meal51.1133.332.22377.78
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerAmerican Muscle Protein Power80.004.004.00420.00
 AminoStar Carbogel Professional2.8642.862.86247.14
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerAminoStar CFM Whey Protein Isolate89.290.460.25357.14
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerAminoStar MacroMass Gainer49.0038.002.00322.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerAminostar Muesli Galaxy Bar7.0058.6717.67417.33
 AminoStar Ultra Diet Shake20.0048.001.80303.50
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerAminoStar UltraMass 3535.0043.002.00330.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerAminostar Vitargo 100% Pure1.3392.000.53381.33
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerAminoStar Whey Gainer Actions14.0071.601.50356.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerAminoStar Whey Protein ACTIONS 6565.0023.003.20191.00
 Amix Amino LEU-CORE™ liquid86.4511.122.47412.49
 Amix Amino Tabs with CreaPep®67.0023.309.71446.66
 Amix CFM® Nitro Protein Isolate90.001.201.20380.00
 Amix Osteo Liquid Plus55.3037.587.09432.49
 Amix Predator65.0017.005.90380.67
 Amix Smooth-8™54.5941.483.93419.21
 Amix Vitargo CreaX0.6785.330.67392.00
 Amix Whey Pure Fusion Protein75.005.207.60377.20
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerANS Mass Pro34.6564.360.99376.24
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerANS Soy Pro70.0020.004.00290.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerAPI 100% Whey Protein71.8812.506.25393.75
 API Amino 600084.6312.273.101734.84
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerAPI Gainer X30.1260.244.82403.61
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerAPI Whey Elite62.5028.136.25406.25
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerATP 80% Whey Protein78.007.001.70370.00
 ATP Nutrition Be Slim26.0046.203.20318.00
 ATP Nutrition Maxi Giant Mass24.9574.250.89376.20
 ATP Nutrition Protein Bar15.1154.2015.91422.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerAxis Labs Clutch 100% Whey Protein73.3310.005.00366.67
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerAxis Labs Muscle Delight44.0021.3318.67426.67
 Beast Sports Gargantua27.4060.963.42390.41
 Béres Actival Max10.0080.0010.001290.00
 Best Body Amino 500090.933.255.85441.66
 Best Body L-Carnitine Ampulles0.404.000.4020.00
 Best Body Night Casein90.330.330.67380.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerBioTech American Weight Gain 20008.2989.690.91404.64
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerBioTech Creaforce Tabletts8.1535.191.48185.19
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerBioTech Hyper Mass 500024.6267.691.54376.92
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerBioTech Iso Whey80.0012.154.85398.94
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerBioTech Liquid Aminos36.6060.400.10376.40
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerBioTech Milk&Egg Protein68.2022.002.40383.20
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerBioTech Myogenic51.2037.202.80378.90
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerBioTech No.1 Protein66.0020.803.98387.48
 BioTech Super Blast 400015.1079.641.64398.10
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerBioTech Super Gainer 420026.0061.000.60353.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerBioTech Super WPC68.2022.002.40383.20
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerBioTech Ultra Mass 3530.9059.602.50422.10
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerBioTech Ultra Whey Pro69.2019.285.50402.70
 Biotech USA 3P Amino Matrix73.2522.244.58425.10
 BioTech USA Arthro Guard Liquid41.2355.783.05418.32
 Biotech USA Beef Protein 84.005.001.50370.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerBioTech USA Energy Bar15.8758.2010.58391.53
 Biotech USA Energy Gel2.8730.002.00150.00
 Biotech USA Fit Wellness Bar5.8973.0321.25518.84
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerBioTech USA Fitness Bar 8.0574.455.03382.29
 BioTech USA Go Protein Bar25.0040.0015.00422.50
 Biotech USA GO Protein Bar (chocolate-marzipan)25.6340.2516.75425.00
 BioTech USA Max Gain Plus9.1284.632.67418.00
 BioTech USA Meta Diet Shake19.6978.741.57401.57
 BioTech USA Morning Protein Cappuccino70.905.276.90366.67
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerBioTech USA Muscle Zyme69.3313.332.67354.67
 BioTech USA Nitro Gain20.2766.894.12403.58
 BioTech USA Nitro Gold PRO73.339.335.83390.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerBioTech USA Nitro Pure73.3311.675.00386.67
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerBiotech USA Nitro Pure Whey Gold73.936.076.79389.29
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerBioTech USA Protein Bar
(Chocolate Brownie)
37.0440.566.17335.10
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerBioTech USA Protein Bar
(Cookie Dough)
35.2742.338.82343.92
 Biotech USA Protein Express71.8812.195.94396.88
 Biotech USA Protein Power - Chocolate75.0017.335.00413.33
 Biotech USA Protein Power - Vanilla78.3315.334.67416.67
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerBiotech USA Stimulator M200021.0560.001.05336.84
 Biotech USA Yogurt & Muesli4.6771.0016.67453.33
 BioTech Vita Diet Shake30.9059.602.50422.10
 Body.Builder Supplements
100% Whey Protein Concentrate
69.238.465.00384.62
 Body.Builder Supplements
Basic Whey
63.3323.334.00383.33
 Brutal Muscle On73.008.006.33383.33
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerBrutal Nutrition Brutal Gainer33.3359.003.00390.67
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerBrutal Nutrition Muscle On77.003.006.83400.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerBSN Lean Dessert Protein57.1420.008.57385.71
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerBSN Syntha-650.0034.0913.64454.55
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerBSN True Mass31.7252.4111.03434.48
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerCalifornia Fitness Liquid Amino33.3324.442.22222.22
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerCalifornia Fitness Mass Maxter14.1583.352.50416.76
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerCalifornia Fitness Whey Protein 100%73.3310.006.67366.36
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerChampion Nutrition Heavyweight Gainer 90022.7365.586.17409.09
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerChampion Nutrition Met 227.2760.614.55393.94
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerChampion Nutrition Met Max66.1317.744.03370.97
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerChampion Nutrition Metabolol Endurance28.8546.159.62384.62
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerChampion Nutrition Pure Whey Protein Stack81.254.694.69406.25
 Champion Nutrition Revenge Pro13.7968.971.72344.83
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerChampion Nutrition Snack Bar28.2456.477.06423.53
 CyberTech Nutrition 100% Whey Protein73.338.004.67386.67
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerCytogen CytoPro62.8617.144.00360.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerCytogen HyperMass 500022.0068.001.20392.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerCytogen Milk & Egg73.3310.005.00366.67
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerCytogen Pro-36066.6723.333.33400.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerCytogen Whey Gainer33.0045.005.00355.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerCytogen Whey Pro66.6713.336.67380.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerCytoSport Cyto Gainer36.0050.673.33373.33
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerCytoSport Muscle Milk42.6716.0024.00464.00
 Cytosport Muscle Milk45.7125.7117.14428.57
 Cytosport Whey Isolate76.927.693.85384.62
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerDesigner Whey75.008.336.25375.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerDorian Yates Approved Pro Mr.58.3326.394.17375.00
 Dorian Yates Formass™33.0058.089.24448.80
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerDymateze Elite Whey Protein Banana79.868.685.21388.89
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerDymatize Dyma Lean - Creamy Vanilla80.777.693.85392.31
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerDymatize Dyma Lean - Rich Chocolate73.688.774.39371.93
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerDymatize Elite 12 Hours63.6418.186.06390.91
 Dymatize Elite Casein70.3814.662.93351.91
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerDymatize Elite Complex Protein80.005.712.86371.43
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerDymatize Elite Gourmet Protein Bar Peanut Butter35.2921.1823.53447.06
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerDymatize Elite Whey Protein Chocolate78.238.505.10380.95
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerDymatize Elite Whey Protein Vanilla79.868.685.21388.89
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerDymatize Mega Gainer23.8170.635.56428.57
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerDymatize Mega Shake42.6716.0024.00464.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerDymatize Super Mass Gainer - Gourmet Vanillia15.5775.452.99383.23
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerE2 ProCharge48.7834.158.54390.24
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerEAS 100% Whey Protein66.6717.955.13384.62
 EAS AdvantEdge Carb Control RTD73.9517.408.70478.50
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerEAS Myoplex Lite - Chocolate42.8630.363.57321.43
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerEAS Myoplex Lite - Vanilla44.6435.712.68339.29
 EAS Myoplex Lite Ready To Drink47.6247.624.76404.76
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerEST ANA-PRO Blend52.0816.678.33350.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerEST Bio-Pro Blend75.0010.003.33363.33
 FightLine Protein 10078.2515.656.26438.20
 First American Iron Max - chocolate42.4235.456.36368.18
 First American Iron Max - vanilla42.4239.395.45531.82
 First American MetaPlex (chocolate)79.034.104.22371.43
 First American MetaPlex (vanilla)84.382.423.07375.52
 Fitness Authority Gold Whey Protein Isolate83.332.331.00353.33
 Fitness Authority Platinum Micellar Casein Chocolate70.007.001.00316.67
 Fitness Authority Platinum Micellar Casein
Raspberry, Strawberry, Peach, Vanilla flavour
73.337.001.33346.67
 Fitness Authority Whey Protein 2,27kg66.6718.337.33384.33
 Fitness Authority Wow Protein Bar Blueberry and yoghurt30.0041.8311.33418.33
 Fitness Authority Wow Protein Bar Strawberry and yoghurt30.0041.8311.33416.67
 Full Force Forced Mass 500022.0068.001.20390.00
 Full Force Forced Mixed Protein Matrix86.964.354.35413.04
 Full Force Protein Meal51.1133.332.22377.78
 Full Force Simple Whey60.0022.864.29371.43
 Full Force Whey Protein66.6713.336.67380.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerGaspari IntraPro™58.3316.679.72402.78
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerGaspari Nutrition MyoFusion Hydro69.4413.898.33408.33
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerGaspari Nutrition Real Mass33.3352.008.00413.33
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerGelenk Nahrung Vanilla80.589.719.71349.51
 German Amirican Supertein54.7435.709.52452.20
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerIDS Affordable Whey28.5757.142.86368.57
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerIDS Multi-Pro Whey (vanilla-cinamon)70.5914.712.94367.65
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerIDS Smart Gainer30.9153.336.67397.58
 Infinite Labs Infinite Pro Whey Isolate73.537.355.88382.35
 Inner Armor Instantized Whey75.009.383.13365.63
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerInner Armour Body Builder Gainer34.2154.612.96381.58
 Inner Armour Muscle Peak55.5037.746.66432.90
 Instone Intake Gain32.3758.913.24394.92
 Instone Intake Lean™60.0023.338.33366.67
 Instone Intake Performance60.0018.678.00373.33
 Instone Stallone High Protein Pudding Tejcsokoládé12.121.211.2160.61
 Instone Stallone High Protein Pudding Vaníliakrém12.121.211.2160.61
 Intelligent Designs Amino74.2624.750.99425.74
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerIntelligent Designs Guarana3.5796.260.18427.81
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerIntelligent Designs Magnesium3.5792.863.57607.14
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerInteractive Nutrition Lean Gainer43.4843.483.04373.91
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerInteractive Nutrition Mammoth 250021.2864.687.66412.77
 IronMaxx 100% Casein Protein81.005.801.20360.00
 IronMaxx Alpha Whey v.2.074.006.806.60391.00
 IronMaxx Arginin Simplex Liquid49.6249.620.75466.17
 IronMaxx Body ‘n Diet63.207.604.80341.00
 IronMaxx Numero Uno®30.0030.0012.00362.00
 IronMaxx Powerblock13.9049.5016.60409.00
 IronMaxx Protein Bar32.0042.8612.29425.71
 IronMaxx Proteindrink69.3029.611.26415.80
 IronMaxx Titan v2.024.3063.002.00388.00
 IronMaxx Zenith54.1221.1810.82405.88
 IronMaxxThermo Prolean Liquid6.2092.990.82433.93
 Iso Whey ZERO84.006.004.00392.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerISS Advantage Matrix55.2626.325.26368.42
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerISS Complete Pro42 Bar® Peanut Butter Collision40.0034.2911.43409.52
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerISS Gainer Matrix™33.9057.632.26387.01
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerISS Oh Yeah! Protein Bar30.5936.4722.35447.06
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerISS OhYeah!® Natural Honey & Oats28.2650.0010.87391.30
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerISS OhYeah!® Natural Peanut Butter32.6139.1315.22434.78
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerISS OhYeah!® Protein Wafer Chocolate39.477.8931.58473.68
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerISS OhYeah!® Protein Wafer Chocolate Peanut Butter39.477.8931.58473.68
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerISS ProM3®80.654.843.23370.97
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerISS ProM3® Chocolate74.6310.452.99365.67
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerISS Whey Matrix68.7518.756.25406.25
 Labrada Cookie Roll31.2543.7510.00375.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerLabrada Lean Body Mass 6035.9348.503.59371.26
 Labrada Lean Body RTD70.0014.0015.75455.00
 Labrada Lean Body® Cookie Bar32.9732.9714.29395.60
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerLegal Gear Anabolic Protein54.6915.634.69409.38
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerLG Sciences Lipotropic Protein77.612.992.99343.28
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerMax Muscle Big Max 5032.8959.212.63392.11
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerMax Muscle High-581.253.133.13368.75
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerMax Muscle High-5 Capuccino81.256.253.13368.75
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerMax Muscle Max Pro85.114.264.26340.43
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerMax Muscle MRP60.0032.005.33416.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerMax Muscle Pro Impact74.298.575.71382.86
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerMax Muscle Triple Whey Protein74.2917.142.86371.43
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerMaxx Nutrition 5 Components Shake85.004.201.90374.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerMaxx Nutrition Arginin Ornithin70.001.001.00338.00
 Maxx Nutrition Cell Optimizer16.0073.001.00379.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerMaxx Nutrition Classic Pack32.0042.0010.00382.86
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerMaxx Nutrition Creatin Carbo Drink8.9083.000.20385.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerMaxx Nutrition Guarana Maxx1.0022.001.0094.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerMaxx Nutrition Whey Protein Shake70.0011.207.00388.00
 MentalFitolTM gombás shake38.3832.7010.54370.27
 MentalFitol™ vörös szőlőmag őrlemény17.2015.206.20295.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerMet-RX Original52.7826.394.17361.11
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerMet-RX Size Up32.4048.502.87349.70
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerMHN Sport 100% Whey Pro74.008.008.00400.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerMHP Macrobolic Bars30.0054.298.57357.14
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerMHP Macrobolic MRP35.5643.337.78388.89
 MHP MYO-X36.3636.3627.27499.95
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerMHP Probolic-SR60.619.0912.12393.94
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerMHP Simply Whey68.7520.316.25406.25
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerMHP Up Your Mass Bar30.0045.0010.00360.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerMHP Up Your MASS®34.8543.948.33386.36
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerMRI Pro-NOS56.0024.0010.67386.67
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerMRM Massive Muscle Gainer29.7655.957.74412.50
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerMRM Metabolic Whey73.3310.008.33401.67
 Multaben Molke Kur Welness Ital12.0070.001.50360.00
 Multipower Crunch15.8355.5614.72419.44
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerMultipower D-Fine83.336.671.00363.33
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerMultipower Fit Active L-Carnitine Drink0.4080.000.40356.00
 Multipower ISO Drink0.6498.890.54411.51
 Multipower L-Carnitine Drink0.020.100.021.60
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerMultipower L-Carnitine Drops20.0060.0020.00226.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerMultipower L-Carnitine Liquid0.400.400.408.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerMultipower Muscle Volume Formula 80 Shake - Vanilla84.005.001.40370.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerMultipower Muscle Volume Whey Protein Shake86.674.331.00366.67
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerMultipower Professional 100% Whey Protein75.0010.005.60392.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerMultipower Professional Amino Mega Boost58.002.000.40264.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerMultipower Professional Amino Power Liquid52.0010.000.67273.33
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerMultipower Professional Hyper Mass 300019.0070.001.89378.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerMultipower Professional Hyper Mass 60020.0065.003.10352.00
 Multipower Red Kick Energy Drink0.023.700.0216.40
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerMultipower X-Plode42.9550.656.40426.25
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerMuscle Asylum Project Freak Fix53.1317.1914.06406.25
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerMuscle Bear Anabolic MRP29.2946.432.14243.57
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerMuscle Bear Whey Gainer 3535.0045.002.40341.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerMuscle Logic 100% Muscle Whey Pro76.676.334.33390.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerMusclegenX Whey Protein80.002.004.00405.00
 Musclemeds Carnivor Mass27.0367.571.35389.19
 Muscletech 100% Premium Mass Gainer16.0179.151.06383.69
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerMuscleTech Anator P7021.0560.001.05336.84
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerMuscletech Mass Tech Pro Series23.3568.281.32378.85
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerMuscleTech Mass Tech™24.7165.883.53392.16
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerMuscleTech MesoTech Complete Bar26.3242.1111.58368.42
 MuscleTech Nitro Isolate 65 Pro Series80.2511.111.23382.72
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerMuscleTech Nitro Tech™70.1810.535.26385.96
 MuscleTech Nitro-Tech Performance Series83.332.784.17388.89
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerMuscletech Weight Gainer Hardcore33.3356.673.33386.67
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerMuscletech Whey Protein Hardcore71.889.386.25375.00
 Mutant Pro Bar41.6746.6711.670.00
 MVP Biotech Incredible Bulk20.0070.003.46385.77
 MVP Biotech Iso Muslce 9485.713.573.57389.29
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerNaturaBio Whey Protein Concentrate80.777.695.77400.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerNature's Best Low Carb Isopure - Chocolate82.674.873.33367.33
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerNature's Best Zero Carb Isopure - Ananas89.333.331.17371.33
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerNature's Best Zero Carb Isopure - Lemon89.333.331.17371.67
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerNature's Best Zero Carb Isopure - Peach89.673.331.17372.67
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerNature's Best Zero Carb Isopure - Raspberry89.333.331.17371.33
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerNature's Best Zero Carb Isopure - Vanilla89.333.331.17371.33
 Nitro Gain 680020.6166.894.12403.38
 Nitro Tech Hardcore Pro Series - Chocolate78.139.384.69406.25
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerNutraBio Extreme Mass 60032.9253.420.62372.67
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerNutrabolics Iso MRP45.0031.2512.50412.50
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerNutrabolics IsoBar32.0547.4410.26397.44
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerNutrabolics Isobolic81.827.274.55400.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerNutrabolics Isogainer33.5249.166.15386.03
 Nutrend Compress B.I.G.25.8663.712.71382.86
 Nutrend Compress Caliber Pump30.7362.910.36380.00
 Nutrend Compress ISO Whey 9090.002.001.00380.00
 Nutrend Excelent Protein Bar Extra24.2443.4122.24470.59
 Nutrend Long Core 8079.004.503.25365.00
 Nutrend Low Carb 30 Protein Bar42.8438.1619.08558.00
 Nutrend Mass Gain 1414.2572.753.75382.50
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerNutrend Muscle Protein Bar 22%21.8246.0018.18434.91
 Nutrend T-Meal Protein35.3443.6221.06586.56
 Nutrend Wellness Cake7.7654.4818.51414.93
 Nutrend Whey Core 10076.675.004.67370.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerNutreX Pro-Gram66.6711.116.67380.00
 NutriForce NutriWhey31.5110.9657.54232.90
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerNutrisport 90+ Protein86.006.792.79375.85
 NVE Stacker 2 Go Pro Protein Bars30.0040.0017.50436.25
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerOlimp Sport Egg Protein81.145.001.00348.57
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerOlimp Sport Perfect Body MRP50.0031.008.00400.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerOlimp Sport Profi Whey Mass45.0045.005.00405.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerOlimp Sport Super Whey Gainer 400030.0060.936.93426.67
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerOlimp Sport System Protein 8077.145.713.71365.71
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerOlimp Sport Twister Protein Bar30.0044.0010.27388.33
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerOlimp Sport Whey Pro Isolate85.001.101.20355.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerOlimp Sport Whey Pro Matrix80.008.572.86380.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerOlimp Sport Whey Protein Complex 10075.147.716.00385.71
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerOptimum Nutrition 100% Casein Protein74.1912.903.23387.10
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerOptimum Nutrition 100% Egg Protein78.699.841.64360.66
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerOptimum Nutrition 100% Soy Protein79.373.174.76380.95
 Optimum Nutrition 100% Whey Protein - Caramel Toffee Fudge77.815.635.00381.25
 Optimum Nutrition 100% Whey Protein - Cookies and Cream78.957.892.30361.84
 Optimum Nutrition 100% Whey Protein - Delicious Strawberry82.314.423.06374.15
 Optimum Nutrition 100% Whey Protein - Rocky Road78.957.573.29371.71
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerOptimum Nutrition 100% Whey Protein - Vanilla Ice Cream81.635.443.40377.55
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerOptimum Nutrition After Max41.2441.245.15340.21
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerOptimum Nutrition Complete Protein Diet Bar40.0036.008.00380.00
 Optimum Nutrition MOR`Sos29.4145.5910.29441.18
 Optimum Nutrition Platinum Hydro Whey76.925.132.56358.97
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerOptimum Nutrition Pro Complex Gainer34.5953.464.40389.94
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerOptimum Nutrition Pro Complex Protein82.095.972.99388.06
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerOptimum Nutrition Pro Meal Bar26.6753.336.67386.67
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerOptimum Nutrition Serious Mass14.9775.151.50374.25
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerOptimum Nutrition Whey MRP59.2126.322.63381.58
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerPeak Anabolic Protein Fusion - Chocolate83.672.331.67360.00
 Peak Nitronium47.0022.750.75320.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerPeak Performance Amino Anabol76.001.001.00310.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerPeak Performance Amino Fusion83.001.501.50355.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerPeak Performance Amino Juice54.805.001.00240.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerPeak Performance Aminotec97.941.031.03396.91
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerPeak Performance Arginin6.490.100.1026.14
 Peak Performance BCAAs96.991.201.81409.64
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerPeak Performance BCAAs - TS-Technology76.920.770.77307.69
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerPeak Performance BCAAs Powder97.270.910.91390.91
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerPeak Performance Beta Alanine96.001.003.0070.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerPeak Performance Buildup45.0745.071.47374.67
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerPeak Performance CA-Juice14.2971.4314.29411.43
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerPeak Performance Carni Juice14.2971.4314.29185.71
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerPeak Performance Cellforce4.5581.821.00343.64
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerPeak Performance Citrulin Malate Juice15.001.001.0061.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerPeak Performance Citruline Malate30.0010.001.00122.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerPeak Performance CLA25.710.3670.7160.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerPeak Performance Createston43.0530.751.23306.27
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerPeak Performance Createston Massiv43.4840.871.13347.83
 Peak Performance Createston Professional 201137.5032.611.30294.57
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerPeak Performance Createston Professionell41.0829.341.17292.25
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerPeak Performance EAAs - TS-Technology74.290.710.71300.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerPeak Performance EAAs Powder94.550.910.91381.82
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerPeak Performance Electrolyt Complex1.001.605.0050.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerPeak Performance Fighter Fuel 161.782.220.44248.89
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerPeak Performance Fighter Fuel 288.245.885.88417.65
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerPeak Performance Glucofast1.0096.001.00384.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerPeak Performance Glutamin81.001.001.00330.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerPeak Performance Health Juice14.2971.4314.29571.43
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerPeak Performance Hi Tec Protein Professionell85.203.202.00372.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerPeak Performance Hi-Tech Amino 5700/NA690.001.671.67366.67
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerPeak Performance Leusteron96.001.001.00380.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerPeak Performance Leusteron - TS-Technology76.920.770.77307.69
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerPeak Performance MCT1.001.0098.00900.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerPeak Performance Mega Protein83.604.400.40356.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerPeak Performance Mg-Juice14.2971.4314.29447.62
 Peak Performance Multi Protein Complex83.003.332.33366.67
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerPeak Performance Phospho Lipids5.001.0094.00865.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerPeak Performance Power Juice4.0024.800.80112.00
 Peak Performance Protein 85 (strawberry, banana)83.673.672.67373.33
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerPeak Performance Protein 85 (vanilla, cocos, marzipan)84.333.672.67376.67
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerPeak Performance Protein Bar (27%)26.9643.9113.91410.87
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerPeak Performance Protein Bar (39%)38.9140.0013.04269.57
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerPeak Performance Ribose0.9998.010.99397.61
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerPeak Performance Soja Protein Isolat90.001.201.20360.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerPeak Performance Super Mass27.4763.731.07377.33
 Peak Performance Supreme Mass Builder - Schoko25.0764.001.87373.33
 Peak Performance Supreme Mass Builder - Vanille25.0765.201.73377.33
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerPeak Performance Ultra Amino 510080.007.006.50400.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerPeak Performance V-PRO 8080.003.602.80360.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerPeak Performance Vitamin B-Complex50.0020.006.67323.33
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerPeak Performance Whey Fusion83.902.971.43360.00
 Peak Performance Whey Fusion Upgrade 201083.672.971.43360.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerPeak Performance Whey Isolat87.331.330.67360.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerPeak Performance Whey Protein80.335.006.00386.67
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerPeak Performance WPI NA692.001.001.00373.33
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerPeak Performance X-Blast22.002.501.00135.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerPeak Performance X-Pump23.1144.440.89295.56
 Peak Whey Fusion83.003.001.50360.00
 Pharma First Casein+69.2314.621.92353.85
 Pharma First Muscle Booster25.0060.003.40371.00
 Pharma First Whey Extra70.0013.673.33376.67
 Pharma First Whey Isolate76.9211.544.23403.85
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerPower Gym Advanced Protein Shake Low in Carbs70.6710.678.00392.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerPower Gym Professional Whey56.6731.0812.25471.66
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerPower Gym Weight Gainer20.0575.604.35423.83
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerPower Gym Weight Gainer Bar16.3358.3310.83398.33
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerPower Gym Weight Gainer XXL Bar29.6044.809.12380.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerPowerTrack Power Amino 700080.000.290.14328.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerPowerTrack Power Mass35.0060.001.00396.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerPowerTrack Power Protein - Chocolate / Cinnamon72.5511.7615.69388.24
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerPowerTrack Power Protein - other flavors84.004.004.00380.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerPowerTrack Power Soy - Chocolate86.002.008.00396.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerPowerTrack Power Whey73.002.005.00387.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerPowerTrack Power X-Mass34.6564.360.99392.08
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerPro Nutrition Amino Synergy26.4039.672.67288.27
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerPro Nutrition Anabolic Protein79.2010.006.13411.93
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerPro Nutrition Creatine Pro Mass32.1661.242.86424.97
 Pro Nutrition Fit Up60.0010.673.33320.67
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerPro Nutrition GFX-845.6143.784.00393.56
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerPro Nutrition Gigant Pro Mass36.4955.103.96390.43
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerPro Nutrition Iso Whey82.007.504.25396.15
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerPro Nutrition Milk&Egg Protein70.0219.002.50369.78
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerPro Nutrition MRP-Xtreme51.3531.855.00377.80
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerPro Nutrition Pro Form Meal52.3219.293.75341.43
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerPro Nutrition Pro Gainer28.3062.733.29393.89
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerPro Nutrition Pro Mass13.8077.131.80379.88
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerPro Nutrition Pro Whey62.4018.608.40399.57
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerPro Nutrition Whey Protein76.4412.488.40431.20
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerPro Nutrition WPI85.922.901.80373.92
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerProlab Lean Mass Complex Chocolate42.5542.558.51414.89
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerProlab Lean Mass Complex Cinnamon42.5542.558.51414.89
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerProlab Lean Mass Complex Vanilla42.5542.558.51414.89
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerProlab Lean Mass Complex™ Protein72.7312.737.27409.09
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerProlab N-Large234.2156.583.95394.74
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerProlab Naturally Lean Complex39.2239.227.84382.35
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerProlab Pure Whey68.7515.636.25406.25
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerProlab Whey Protein Isolate84.663.531.76388.01
 PVL Mutant Mass - Chocolate Hazelnut20.0067.696.15407.69
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerPVL Mutant Mass - Vanilla Ice Cream20.0067.696.15407.69
 PVL Mutant Whey - Triple Chocolate Erruption61.1113.898.33388.89
 PVL Mutant Whey - Vanilla Bean Infusion61.1113.898.33388.89
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerPVL Nutrients Iso-Gold87.505.002.50375.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerPVL Nutrients Whey Gourmet Protein70.0013.336.67400.00
 PVL Whey Gourmet Protein Bar - Peanut Butter Chocolate30.0040.0016.00400.00
 QNT Amino Liquid27.338.670.67140.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerQNT Metapure Zero Carb84.331.671.17373.33
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerQNT Metapure™ Mass+27.8163.310.63368.13
 Quantumpharma Omega Koktél2.2682.7115.04436.09
 Quest Bar Chocolate Chip Cookie Dough35.0035.0013.33316.67
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerSAN 100% Pure Platinum Whey76.927.365.35367.89
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerSAN Infusion57.3214.6314.63390.24
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerSAN Myodrive33.0641.322.48330.58
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerSAN Myotein57.5020.0015.00445.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerSAN Volu-mass74.837.485.44336.73
 Scitec Essentials Protein Delite Shake66.6716.673.33373.33
 Scitec Muesli Delite - apple6.4072.8012.80432.00
 Scitec Muesli Delite - hazelnut6.8070.4016.00452.00
 Scitec Muesli Delite - milk-chocolate6.8072.0014.80447.20
 Scitec Muesli Delite - red fruits6.4073.6012.40429.20
 Scitec Muesli Delite - strawberry6.4072.8014.00441.20
 Scitec Nutrition 100% Beef Muscle27.8360.381.51366.04
 Scitec Nutrition 100% Beef Protein Concentrate63.3320.674.67380.00
 Scitec Nutrition 100% Casein Complex76.678.335.33386.67
 Scitec Nutrition 100% Milk Complex75.0010.005.00383.33
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerScitec Nutrition 100% Milk Delite70.375.565.56351.85
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerScitec Nutrition 100% Whey Isolate80.008.004.00396.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerScitec Nutrition 100% Whey Protein73.3312.675.67396.67
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerScitec Nutrition 100% Whey Protein Professional73.3312.675.00390.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerScitec Nutrition 100% Whey Protein Professional / 15 gr.73.3310.006.67386.67
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerScitec Nutrition 100% Whey Protein Professional / 30gr.73.3310.005.00390.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerScitec Nutrition 100% Whey Protein Professional Lightly Sweetened73.338.333.33360.00
 Scitec Nutrition 100% Whey Protein Superb68.336.007.67366.67
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerScitec Nutrition Amino Liquid 3030.0010.000.40172.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerScitec Nutrition Amino Liquid 5050.0010.000.67260.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerScitec Nutrition Anabolic Whey71.6712.675.00386.67
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerScitec Nutrition Anabolic Whey (New)71.6712.675.00386.67
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerScitec Nutrition CellMax24.0056.001.20330.40
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerScitec Nutrition Choco Pro Bar32.7340.0010.55385.45
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerScitec Nutrition Collagen Liquid40.0010.000.40220.00
 Scitec Nutrition Fourstar Protein80.006.005.00393.33
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerScitec Nutrition Gainers Protein Delite34.8160.131.90389.87
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerScitec Nutrition IsoFruit Delite80.777.693.85384.62
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerScitec Nutrition Joint-X Liquid36.0012.000.40208.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerScitec Nutrition Jumbo22.7361.823.14366.36
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerScitec Nutrition Jumbo Professional32.1052.473.70415.43
 Scitec Nutrition Liquid Carni-X 100.0000.7714.620.7792.31
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerScitec Nutrition Liquid Carni-X 20000.404.000.4036.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerScitec Nutrition Liquid Carni-X 40.0000.777.690.7738.46
 Scitec Nutrition Liquid Carni-X 80.0000.7710.000.7776.92
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerScitec Nutrition Liquid Magnesium0.4010.000.4068.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerScitec Nutrition Liquid Mega-Vit0.334.330.3343.33
 Scitec Nutrition Mass8.0082.001.60374.00
 Scitec Nutrition Mass 2020.0070.001.40370.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerScitec Nutrition Muscle Kick Start60.387.555.66311.32
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerScitec Nutrition Myomax Gain38.5244.443.70394.81
 Scitec Nutrition Myomax Hardcore30.0040.002.14339.29
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerScitec Nutrition Myomax Pro Carb 3:161.5419.235.13371.79
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerScitec Nutrition MyoMax Professional30.3043.943.79393.94
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerScitec Nutrition MyoMax™30.3043.942.65394.70
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerScitec Nutrition New Style50.0018.333.33320.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerScitec Nutrition NightPro80.008.004.00360.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerScitec Nutrition Oat 'N' Whey (Manna)38.0443.486.52384.78
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerScitec Nutrition ProMix70.1814.043.51368.42
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerScitec Nutrition Protein Boost Bar
kókusz/csoki
28.5751.438.57397.14
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerScitec Nutrition Protein Boost Bar
mogyoró
28.5750.0010.00404.29
 Scitec Nutrition Protein Coffee - koffeinmentes édesítőszerrel67.506.256.00360.00
 Scitec Nutrition Protein Coffee - koffeinnel és cukorral54.0026.004.80354.00
 Scitec Nutrition Protein Coffee - koffeinnel és édesítőszerrel67.506.256.00360.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerScitec Nutrition Protein Delite Brownie33.3333.3317.78422.22
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerScitec Nutrition Protein Delite Cookie33.3334.6712.00386.67
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerScitec Nutrition Protein Delite
Serving For Men
65.0016.672.50373.33
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerScitec Nutrition Protein Delite
Serving For Women
65.0017.502.50375.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerScitec Nutrition ProVaria71.4310.715.36367.86
 Scitec Nutrition Restyle Shake50.0018.333.33300.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerScitec Nutrition SciPro68.976.908.62379.31
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerScitec Nutrition SoyPro71.4317.863.57428.57
 Scitec Nutrition Spuer 768.3311.676.00393.33
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerScitec Nutrition Turbo Burn0.3314.670.3363.33
 Scitec Nutrition Volumass 2020.0068.001.00362.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerScitec Nutrition Volumass 3535.0045.003.00376.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerScitec Nutrition Volumass 35 Delite35.0045.003.00350.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerScitec Nutrition Volumass 35 Professional35.0045.003.00376.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerScivation Whey Protein77.463.523.52366.20
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerSixStar Muscle Building Milk Shake51.5625.0014.06437.50
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerSixStar Professional Strength Mass Gainer13.5178.381.08378.38
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerSixStar Professional Strength Whey Protein75.7610.616.06393.94
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerSNI X-treme Pro Mass™30.3059.392.12375.76
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerSport&Fitness L-Carnitine Shots0.390.390.393.94
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerSport&Fitness L-Carnitine Snack24.4453.336.440.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerSport&Fitness Slim Pack25.5635.5611.11412.22
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerSport&Fitness U.S. Low Carb Pack37.1424.8616.29365.71
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerSport&Fitness Wellness Pack12.8657.1418.00437.14
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerSportline Food Dinner88.827.893.29384.87
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerSportline Food M.R.P.50.3346.672.00390.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerSportline Food Training36.6762.001.00390.00
 Superior 14 Platinum Mass14.2065.332.00334.00
 Superior 14 Superior Mass Professional27.3170.522.18344.97
 Superior 14 Superior Whey Core73.4415.634.69400.00
 Swanson LignaMax Flaxseed Concentrate17.5050.0012.50375.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerSyntrax Matrix 5.0
Cookies&Cream
65.7114.295.71371.43
 Teszt termék27.6750.3117.61495.60
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerTight Curves Protein58.8211.767.84352.94
 Trec Nutrition Over Mass30.2657.101.97367.00
 Trec Nutrition Whey 10072.005.700.80316.00
 Trec Nutrition Whey Genic71.415.465.44356.00
 Trec Nutrition Whey Pump X-treme - Biscuit80.005.000.10340.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerTwinlab 100% Whey Protein Fuel71.4314.295.71400.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerTwinlab AM Protein Fuel71.4314.297.14392.86
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerTwinlab Creatine Nitrate 3 Fuel6.2572.920.52322.92
 Twinlab Gainers Fuel 25008.9082.190.17366.44
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerTwinlab Gainers Fuel Pro19.8862.056.63373.49
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerTwinlab Gainers Fuel Super20.0861.456.63373.49
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerTwinlab Mass Fuel Chocolate30.1860.360.30366.86
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerTwinlab Mass Fuel Pro29.0758.142.91354.65
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerTwinlab Mass Fuel Xtreme33.3342.0012.00406.67
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerTwinlab MRP Nitrate-3 Fuel51.8532.106.17395.06
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerTwinlab PM Protein Fuel83.338.332.08375.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerUltimate IsoMass Xtreme Gainer42.4852.294.58424.84
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerUltimate Isopreme M.R.P.59.2125.002.63357.89
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerUltimate Isopreme Whey Isolate85.714.001.71374.29
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerUltimate Massive Whey Gainer33.3356.362.42380.61
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerUltimate Muscle Juice22.0060.807.20396.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerUltimate Nutrition AdreNOline16.6766.673.33366.67
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerUltimate Prostar Whey Protein - chocolate75.669.874.93388.16
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerUltimate Prostar Whey Protein - vanilla/strawberry80.997.045.28401.41
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerUltimate Protein Sensation 8181.2210.155.08406.09
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerUltimate Sensation Bar35.2934.1214.12352.94
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerUltimate Whey Supreme65.6315.634.69368.75
 Universal Advanced Soy Pro81.823.644.85369.70
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerUniversal Animal Max73.174.883.05341.46
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerUniversal Animal Snak Bars35.2941.184.71357.65
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerUniversal Gain Fast15.2874.671.31367.69
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerUniversal Hard Fast25.0040.631.56276.56
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerUniversal ProteOn Bar31.3737.2516.67424.51
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerUniversal Real Gains33.5556.133.87393.55
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerUniversal Torrent20.2052.531.52305.05
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerUniversal UniSyn MRP58.6729.331.87369.33
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerVitaKing Aktív árpa30.0050.002.50350.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerVPX Fiberteq11.1172.2216.67477.78
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerVPX Micellean59.2128.952.89363.16
 VPX Syngex - Cookies and Cream78.437.845.88411.76
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerVPX Zero Impact Protein66.6713.3313.33446.67
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerVPX Zero Impact Protein Bar
Chocolate Peanut Butter
26.0936.5218.26389.57
 Weider Crash Weight Gain18.1172.459.44450.19
 Weider Nutrition Syntho Pro 650.0015.009.75382.50
 Weider Super Mega Mass 200017.7373.051.42375.89
 Whey Gold - Chocolate76.677.673.33366.67
 Whey Gold - Vanilla78.007.003.33370.00
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerWorldwide Sport Nutrition Pure 100% Whey protein67.575.418.11351.35
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerWorldwide Sport Nutrition Revolution Bar41.0333.3311.54358.97
Testépítő-Tiszta ÉlelmiszerXtreme Formulations Relentless34.6750.672.00397.33
 YE Nutrition Milk&Whey77.4216.774.84429.03
 YE Nutrition Whey 8077.4216.134.84429.03
*A saját bejegyzéseid
 
Csoportok
Húsok
Halak
Tejtermékek
Tojás
Tésztafélék
Gabona
Zöldség
Hüvelyesek
Gyümölcsök
Olajos magvak
Zsiradékok
Italok
Étrendkiegészítők
Egyéb

 

Minta étrendek
ElnevezésFehérjeSzénh.ZsírEnergia
-1 kg/ hét diéta 60-65 kg. nők...131.73147.9855.711682.971135 gr.
105 Kg 3500 Kcal diéta275.06483.3556.653558.132307 gr.
2000-2200 kcal étrend202.69189.1460.572125.102640 gr.
2100kcal étrend 70-75kg-os dié...236.93160.6158.082104.771625 gr.
3000 kcal étrend244.94306.7234.742530.971970 gr.
3500 kcal étrend263.68373.7996.873451.262112 gr.
4300 kcal étrend376.15598.3943.924319.493665 gr.
4800 kcal tömegnövelő étrend...350.20558.42126.184852.742454 gr.
Alacsony GI (~200g ch)361.88227.1236.222713.282060 gr.
Alapismeretek-diétás mintaétre...129.23118.6725.021210.14865 gr.
Alapismeretek-mintaétrend 60-6...110.8372.7921.48930.581105 gr.
Alapismeretek-tömegnövelő mint...254.50481.4439.603306.801660 gr.
biri- női diéta171.2170.2830.341308.441024 gr.
Csak nagyon elszántaknak! :)425.68872.7664.545829.852510 gr.
Csóró tömegnövelő étrend227.00371.3546.742833.661366 gr.
diétás étrend197.75145.1016.241521.861005 gr.
egyszerü tömegnövelés 60-80kg...279.34442.8653.373405.141715 gr.
étrend 80kg-os ,súlyzós edzést...141.76114.3529.391299.301470 gr.
Hardcore tömegnövelő étrend, 7...508.441276.1787.687889.475275 gr.
Ketogén - Full264.3326.2513.501322.441844 gr.
Ketogén-Hal,Spárga,Brokkoli264.7521.7519.001379.001706 gr.
legolcsóbb tömegnövelés 60-80 ...253.65430.2350.483192.751770 gr.
Női diéta, alacsony ch!159.9827.3846.801160.361010 gr.
Női diéta, alacsony ch!159.9827.3846.801160.361010 gr.
Palumbo 200lbs304.1612.34140.392594.881237 gr.
Tömegelő kaja ver2213.10359.0129.502555.071630 gr.
Tömegnövelelő étrend, 80kg239.60439.9458.823266.641790 gr.
Tömegnövelés 100kg309.52442.3947.803443.751635 gr.
Tömegnövelés I204.73303.3248.642483.271400 gr.
tömegnövelés, 90kg292.55474.7283.823905.922249 gr.
Tömegnövelő 60kg, 1.161.80302.3058.242467.261500 gr.
Tömegnövelő 60kg, 2.195.03296.9953.932478.501520 gr.
Tömegnövelő 60kg, 3.161.12309.8676.382591.251230 gr.
Tömegnövelő 60kg, 4.158.55312.3343.252299.941460 gr.
Tömegnövelő 60kg, 6.167.73329.3695.132895.871230 gr.
Tömegnövelő 60kg, 7.159.29307.0839.082221.491370 gr.
Tömegnövelő 60kg, suliba járós...152.50315.7239.882249.501150 gr.
tömegnövelő étrend286.35518.6581.803979.102525 gr.
Tömegnövelő étrend (Lúgos)...286.47420.4274.773513.562160 gr.
tömegnövelő étrend 80-90 kg-os...258.69433.1534.533081.091425 gr.
tömegnövelő étrend 80-90 kg-os...262.94431.7334.913104.221695 gr.
tömegnövelő étrend 80-90 kg-os...358.89473.8564.833931.152676 gr.
tömegnövelő étrend, 100kg265.04496.3393.593902.601585 gr.
változatos tömegnövelés 60-90k...312.38493.98104.474234.552735 gr.

Bejelentkezés után saját bejegyzéseiddel tudod bõvíteni a kalória táblázatot
és módosíthatod a minta étrendeket!!!
Kosarad cart
Shop.Builder tartalom ajánló
Az 1000 ismétléses karedzésIgen, jól látod, már megint beleszerettünk az őrültségbe. Volt itt óriássorozatos bicepsz és tricepsz edzés, mindennapos húzódzkodás, logikus tehát, hogy egy 1000 ismétléses karedzés semmiképpen nem maradhat ki a sorból.
A helyi zsírégetés mítoszaSokat hasazol, hogy lapos és kockás legyen a hasad, és megszabadulj a zsírtól? Szerinted működik a helyi zsírégetés? Ha igen, akkor azonnal kattints, és olvasd el ezt a cikket!
Cikkeink Edzéstervek Enciklopédia

Shop.Builder Testépítő és Fitness Webáruház - Táplálékkiegészítők, kondigépek online vásárlása, rendelése. Kedvező árak, gyors házhozszállítás.
Üzemeltető: Data-Object B.t. · 6722 Szeged, Mérey u. 17. · Telefon: 20/900-0864 (9-17 óra között) · E-mail: shop@builder.hu
Adatnyilvántartási azonosító: 01098-0001 · Adatvédelmi Szabályzat · Hatósági nyilvántartási szám: C/002 215/2003
Shop Builder Főoldal
Szállítás és Fizetés
Kapcsolat, Helpdesk
Adatvédelem
GYIK
Rólunk
Pontgyűjtés
Médiaajánlat
Rólunk írtátok
Üzleteink
Akciós termékek
Új termékek
Hónap slágerei
Top 100 termék
Termékvélemények
Összetételek
Kiemelt gyártók:
Scitec, Muscle Army
BioTech USA
Body.Builder Supplements
Peak
Vitaking
Brutal Nutrition
Full Force
Táplálékkiegészítők
Fehérje, Tejsavó fehérje
Tömegnövelő
Zsírégető
Kreatin
Multivitamin
Omega 3
Sportruházat
Kondigépek
Súlyzó, súlytárcsa
Fekvenyomó pad
Haspad
Szobakerékpár
Elliptikus tréner
Futópad
Összes kategória